İtalya'nın Misano Dünya Pisti Marco Simoncelli'de zafere ulaşarak şampiyonluk için çok ciddi bir aday olduğunu tekrar gösteren milli motosikletçimiz Toprak Razgatlıoğlu, hedefinin şampiyonada zafere ulaşmak olduğunu ifade etti.
AA'ya konuşan milli sporcu, "13 ülkeye gidiyoruz, 13 ülkede hafta sonu 3'er yarış yapıyoruz. Bir senelik yarışlardan sonra hepsinden puan toplayarak dünya şampiyonluğu unvanı hedefliyoruz. Söylemesi kolay, yapması zor. Tabii ki de birinci olduktan sonra bütün yorgunluğu unutuyorsunuz, çünkü o ay-yıldızlı bayrağın dalgalanması orada gerçekten çok büyük mutluluk." ifadelerini kullandı.
https://i.eurosport.com/2020/09/18/2889579.jpg
Superbike
Superbike Dünya Şampiyonası'nda yeni takvim belli oldu
20/06/2020 - 13:08
21 turluk uzun ikinci yarışta rakibimi geçebileceğime inandım. 13 tur kala rakibimi geçtim. Birinci olacağıma inanıyordum, inandığınız zaman yapamayacağınız şey yok.
Toprak Razgatlıoğlu, "Geçen hafta A Milli Futbol Takımımız, İtalya'ya yenildikten sonra, Dünya Superbike Şampiyonası'nda İtalyan sürücü Michael Ruben Rinaldi'yi geçip birinci olmamız orada gerçekten çok büyük ses getirdi. Biz de İtalyanları motosikletle yenmiş olduk. Buradan Kenan ağabeye tekrar çok teşekkür ediyorum, onun sayesinde ülkemizi çok güzel yerlerde temsil ediyoruz. Kenan abinin verdiği emek dünya şampiyonluğuna değer, inşallah ulaşırız." şeklinde açıklamada bulundu.
Superbike
Rea, şampiyonluğu garantiledi
30/09/2018 - 05:51
Superbike
Jonathan Rea, Superbike'ta üst üste üçüncü kez şampiyon
30/09/2017 - 14:34