Her zaman olduğu gibi 18:00'den 04:00 civarlarına kadar Eurosport ekranlarındayız.

  • Leylah Fernandez (Kanada) v 2-Sofia Kenin (ABD)
  • Sumit Nagal (India) v 2-Dominic Thiem (Avusturya)
  • Margarita Gasparyan (Rusya) v 3-Serena Williams (ABD)
  • 15-Felix Auger-Aliassime (Kanada) v Andy Murray (Britanya)
  • Katrina Scott (ABD) v 22-Amanda Anisimova (ABD)
  • Vasek Pospisil (Kanada) v 25-Milos Raonic (Kanada)
  • 26-Sloane Stephens (ABD) v Olga Govortsova (Belarus)
  • Christopher O'Connell (Avustralya) v 3-Daniil Medvedev (Rusya)
  • 5-Aryna Sabalenka (Belarus) v Victoria Azarenka (Belarus)
  • Şu ana dek alınan sonuçlar nasıl peki?
Tenis
"Billie Jean King Kupası mı? İşte buna inanmakta zorluk çekiyorum."
19 SAAT ÖNCE

Birinci gün

Kadınlar

Karolina Pliskova (CZE) [1] v Anhelina Kalinina (UKR) 6-4, 6-0

Naomi Osaka (JAP) [4] v Misaki Doi 6-2, 5-7, 6-2

Petra Kvitova (CZE) [6] v Irina-Camelia Begu (ROU) 6-3, 6-2

Petra Martic (CRO) [8] v Tereza Martincova (CZE) 5-7, 6-2, 6-4

Elena Rybakina (KAZ) [11] v Katarina Zavatska (UKR) 6-3, 6-0

Marketa Vondrousova (CZE) [12] v Greet Minnen (BEL) 6-1, 6-4

Alison Riske (USA) [13] v Tatjana Maria (GER) 6-3, 6-2

Anett Kontaveit (EST) [14] v Danielle Rose Collins (USA) 5-7, 6-2, 6-2

Angelique Kerber (GER) [17] v Ajla Tomljanovic (AUS) 6-4, 6-4

Dayana Yastremska (UKR) [19] v Astra Sharma (USA) 6-3, 6-7(4), 7-6(2)

Kristina Mladenovic (FRA) [30] v Hailey Baptiste (USA) 7-5, 6-2

Caroline Garcia (FRA) [32] v Jasmine Paolini (ITA) 6-3, 6-2

Anastasija Sevastova (LAT) v Coco Gauff (USA) 6-3 5-7 6-4

Erkekler

Novak Djokovic (SRB) [1] v Damir Dzumhur 6-1, 6-4, 6-1

Stefanos Tsitsipas (GRE) [4] v Albert Ramos-Vinolas (SPA) 6-2, 6-1, 6-1

Alexander Zverev (GER) [5] v Kevin Anderson (RSA) 7-6(2), 5-7, 6-3, 7-5

David Goffin (BEL) [7] v Reilly Opelka (USA) 7-6(2), 3-6, 6-1, 6-4

Cameron Norrie (GBR) v Diego Schwartzman (ARG) [9] 3-6, 4-6, 6-2, 6-1, 7-5

Kyle Edmund (GBR) v Alexander Bublik (KAZ) 2-6, 7-5, 7-5, 6-0

Denis Shapovalov (CAN) [12] v Sebastian Korda (USA) 6-4, 4-6, 6-3, 6-2

Cristian Garin (CHI) [13] v Ulises Blanch 4-6, 5-7, 6-4, 6-4, 6-2

Steve Johnson (USA) v John Isner (USA) [16] 6-7(5), 6-3, 6-7(5), 6-3, 7-6(3)

Taylor Fritz (USA) [19] v Dominik Koepfer (GER) 6-7(7), 6-3, 6-2, 6-4

Pablo Carreno Busta (ESP) [20] v Yasutaka Uchiyama (JPN) 4-6, 6-3, 1-6, 6-3, 6-3

İkinci gün

Kadınlar

Garbine Muguruza (ESP) [10] v Nao Hibino (JPN) 6-4, 6-4

Amanda Anisimova (USA) [22] v Viktoriya Tomova 7-5 7-5

Elise Mertens (BEL) [16] v Laura Siegemund 6-2, 6-2

Ysaline Bonaventure (BEL) v Shuai Zhang (CHN) [25] 4-6, 6-3, 6-2

Sorana Cirstea (ROM) v Christina McHale 6-4, 7-5

Margarita Gasparyan (RUS) v Monica Puig (CRI) 6-4, 6-7(0), 6-0

Tsvetana Pironkova (BUL) v Liudmila Samsonova (RUS) 6-2 6-3

Johanna Konta (GBR) v Heather Watson 7-6 6-1

Sofia Kenin (USA) v Yanina Wickmayer (BEL) 6-2 6-2

Serena Williams (USA) v Kristie Ahn (USA) 7-5 6-3

Erkekler

Dominic Thiem (AUS) [2] v Jaume Munar 7-6(6), 6-3 RET

Andrey Kuznetsov (RUS) v Sam Querrey (USA) 6-4, 7-6(6), 6-2

Sumit Nagal (IND) v Bradley Klahn (USA) 6-1, 6-3, 3-6, 6-1

Emil Ruusuvuori (FIN) v Aljaz Bedene (SVN) 6-3, 3-6, 6-1, 4-6, 6-1

Andy Murray (GBR) v Yoshihito Nishioka (JPN) 4-6 4-6 7-6(5) 7-6(4) 6-4

Dan Evans (GBR) v Thiago Seyboth Wild (BRA) 6-2 6-1 7-6(5)

Marin Cilic (CRO) v Denis Kudla (USA) 6-7 3-6 7-5 7-5 6-3

JJ Wolf (USA) v Guido Pella (ARG) 2-6 6-0 3-6 3-6

Üçüncü gün

Kadınlar

Angelique Kerber (GER) [17] vAnna-Lena Friedsam (GER) 6-3, 7-6(6)

Varvara Gracheva (RUS) v Kristina Mladenovic (FRA) [30] 1-6, 7-6(2), 6-0

Petra Martic (CRO) [8] v Kateryna Bondarenko (UKR) 6-3, 6-4

Aliaksandra Sasnovich (BEL) v Markéta Vondroušová (CZE) [12] 6-1, 6-2

Anett Kontaveit (EST) [14] v Kaja Juvan (SVK) 6-4, 6-1

Petra Kvitova (CZE) [6] v Kateryna Kozlova [UKR] 7-6(3), 6-2

Ann Li (USA) v Alison Riske (USA) [13] 6-1, 6-3

Jessica Pegula (USA) v Kirsten Flipkens (BEL) 7-6(1), 6-7(3), 6-3

Shelby Rogers (USA) v Elena Rybakina (KAZ) [11] 7-5, 6-1

Caroline Garcia (FRA) [32] v Karolina Pliskova (CZE) [1) 6-1, 7-6(2)

Erkekler

ilip Krajinovic (SRB) [26] v Marcos Giron (USA) 6-4, 6-1, 6-3

Alexander Zverev (GER) [5] v Brandon Nakashima (USA) 7-5, 6-7(8), 6-3, 6-1

David Goffin (BEL) [7] v Lloyd George Harris (RSA) 7-6(5), 7-5, 6-2

Jan-Lennard Struff (GER) [28] v Michael Mmoh (USA) 6-2, 6-2, 7-4

Adrian Mannarino (FRA) [32] v Jack Sock (USA) 7-6(5), 7-5, 6-2

Novak Djokovic (SRB) [1] v Kyle Edmund (GBR) 6-7(5), 6-3, 6-4, 6-2

Tenis
Rafa'dan "hızlı" başlangıç
16/09/2020 - 21:52
Tenis
"Novak'ın şanssız bir dönemiydi"
14/09/2020 - 21:59