Tenis

Bouchard sözünü tuttu, hayranıyla buluştu

Share this with
Copy
Share this article

eugenie bouchard

Image credit: Eurosport

ByEurosport Türkiye
16/02/2017 at 14:58

SuperBowl üzerine Bouchard ile girdiği iddiayı kazanan şanslı hayran muradına erdi.

New England Patriots'ın tarihi bir geri dönüşe imza atarak şampiyonluğa ulaştığı SuperBowl maçı sırasında, Twitter üzerinden bir hayranıyla girdiği iddiayı kaybeden Kanadalı tenisçi Eugenie Bouchard sözünü tuttu.

Atlanta Falcons karşısında bir ara 28-3 geri düşen Patriots'ın maçı çevirmesinin mümkün olmadığını iddia eden Bouchard'a, hayranı John Goehrke "Patriots şampiyon olursa benimle buluşmak üzerine bahse var mısın?" sorusuyla meydan okumuş, Kanadalı tenisçi de bunu kabul etmişti.

WTA Istanbul

Bouchard'dan İstanbul'a erken veda

25/04/2017 AT 15:26

Patriots'ın maçı kazanması üzerine ne yapacağı merakla beklenen 23 yaşındaki Bouchard, sözünü tutarak hayranıyla birlikte Brooklyn Nets'in Milwaukee Bucks'ı konuk ettiği NBA maçını yerinde izledi.

Hayranıyla girdiği iddiayı kaybettikten sonra endişe duyduğunu ifade eden Bouchard, "SuperBowl'un ardından hemen John'un Twitter sayfasına baktım. Profil fotoğrafında Tiger Woods'un resmi vardı, dolayısıyla nasıl biri olduğunu öğrenemedim. Açıkçası bu durum beni endişelendiriyordu, ancak neyse ki John hoş bir çocuk çıktı." diye konuştu

Üniversite öğrenciliğini sürdüren 20 yaşındaki John ise, "Hayatımın en özel gecesini geçirdim." sözleriyle duygularını paylaştı.

2014 yılında Wimbledon'da final oynayan Eugenie Bouchard, dünya sıralamasının 44. basamağında yer alıyor.

Tenis

Tenisin yıldızları Ankara'da buluştu

30/10/2016 AT 19:14
Tenis

Eugenie Bouchard, Ankara'ya geliyor

17/10/2016 AT 12:08
Related Topics
TenisEugenie Bouchard
Share this with
Copy
Share this article