Tenis

“Çocuklar gerçekten de söz dinlemiyorlarmış"

Share this with
Copy
Share this article

Djokovic (r.) und Murray (l.) kennen sich schon lange

Image credit: SID

ByEurosport Türkiye
18/04/2020 at 12:41

Andy Murray ve Novak Djokovic geçtiğimiz gün Instagram’dan canlı yayın yaptılar. İkili arkadaşlıklarından tenise duydukları özleme kadar birçok konuda konuştu.

Son yıllarda sakatlıklarla boğuşan Andy Murray, koronavirüs dönemi boyunca tenisi daha fazla özlediğini belirtti: “Keşke o anlardan daha fazla keyif alsaydım. Bu dönemde kötü hissettiğin zaman, ‘Dostum, geçmişe dönüp kazandığım maçlardan daha fazla keyif almalıydım’ diye düşünüyorum. Hatta aralarında bazı kaybettiğim maçlar bile var. Çünkü oyunu özlüyorsun.”

Murray’nın görüşüne katıldığını belirten Djokovic, “Kesinlikle ama o zaman o kadar fazla konsantre oluyoruz ki… Oturup kalktıktan sonra zaferin mutluluğunu gerektiği gibi yaşayamıyoruz.” diye ekledi.

Tenis

Andy Murray’nin dönüş tarihi belli oldu!

30/05/2020 AT 11:16

İkili aralarındaki rekabetten söz ederken Djokovic, Murray’nin 2012 Olimpiyatları’nda yarı finalde kendisine karşı aldığı galibiyeti hatırlattı: “Tabii ki o zaman mahvolmuştum ama en azından oraya kadar gelebildiğim için teselli oluyordum. Sen harika oynamıştın.” Murray ise, “Biliyorsun ilginç bir hava değişimi vardı, rüzgâr sürekli değişiyordu. Gerçek değil gibiydi, sürekli olarak neyin olup bittiğini anlamaya çalışıyordum.” ifadelerini kullandı.

İkili gençler kategorisindeki ilk karşılaşmalarını hatırladığında ise Djokovic gülerek, “Oh dostum beni mahvetmiştin!” dedi ve Murray ekledi, “Seninle aynı kortu paylaşmak daima zevk.”

Koronavirüs dönemi boyunca evde kaldığını belirten Murray, “Çocuklarımla bu kadar fazla zaman geçirebilmek mutluluk verici. Ama bir sorunumuz var. Çocuklar gerçekten de söz dinlemiyorlarmış.” ifadelerini kullandı. Djokovic ise, “Evet evet, kesinlikle.” dedi.

Tenis

“Federer en iyisi ama Nadal’ın en zorlu rakibi Djokovic”

29/05/2020 AT 12:52
Tenis

33

22/05/2020 AT 10:03
Related Topics
TenisNovak DjokovicAndy Murray
Share this with
Copy
Share this article

Latest News

Tenis

17’lik Rafa’dan 34’lük Rafa’ya yolculuk

27 DAKIKA SONRA

Latest Videos

Tenis

2020 Madrid Açık | CANLI YAYIN

Most popular

WEC

The Race All-Star - 16/05

16/05/2020 AT 13:47
View more