Sky News’a verdiği, Zoom üzerinden yapılan röportajda Raducanu: “Gerçekten o anı yaşamak istedim ve yaşadığıma inanıyorum. Fakat finali izlemek kesinlikle daha stresli çünkü oynarken kontrol sizde olmuş oluyor.” ifadelerini kullandı.
İzlerken kontrol sizde değil fakat o anlardan bazılarını yeniden yaşayabilmek gerçekten harikaydı.
Aldığı Grand Slam zaferi sonrası hayatının değişmediğini dile getiren Raducanu, yerel kulübünde kendine has bir tenis kortu bulamadığını dile getirdi.
Tenis
Novak Djokovic’te Soru İşaretleri Devam Ediyor
DÜN - 04:45
New York'taki Met Gala'da ünlülerle birlikte sahneye çıkmasına rağmen, zaferin kazanıldığı gece ekibiyle küçük bir kutlama yaptığını söyledi.
https://i.eurosport.com/2021/09/18/3222290.jpg
“Partiden dönerken bir karaoke otobüsü vardı ve orada Sweet Caroline ve Mr. Brightside söyledik. Birlikte gerçekten güzel bir yemek yedik ve her şeyi konuştuk, tüm zaman boyunca sadece sohbet ettik."
Grand Slam’i kazanmasının üstünden belli bir süre geçmesine rağmen genç raket, bazen ABD Açık’ı kazandığına inanamadığını açıkladı.
Bazen kendime kendime 'Aman tanrım, ABD Açık’ı kazandım' gibi cümleler kuruyorum ve şaşkına dönüyorum.
Aynı zamanda aldığı bu zaferin “küçük kızlara veya genç çocuklara ilham kaynağı” olmasını da umduğunu açıkladı.
"Tenis olmasa bile, doktorlukta olsa bile, onlara büyük hayaller kurmaları için ilham vermek istiyorum. "Sadece normal bir çocuk olabileceğiniz, okula gidebileceğiniz ve normal şeyler yapabileceğiniz ve yine de güzel sonuçlar elde edebileceğiniz mesajını iletmek istiyorum ve sanırım bu benim tüm çocuklara ana mesajım."
ATP Indian Wells
ATP Indian Wells | Zverev vs Monfils
15/10/2021 - 05:08
Tenis
Andy Murray’den Aşı Çağrısı
14/10/2021 - 04:57