Neredeyse bir sene sonra korta çıkan Serena Williams, Eastbourne International çift kadınlarda muhteşem bir mücadelenin ortasında kendisini buldu.
Williams, partneri Ons Jabeur ile Sara Sorribles Tormo & Marie Bouzkova çiftine karşı korttan zaferle ayrılmasını bildi. Williams-Jabeur çifti rakiplerini 2-6, 6-4, 13-11'lik setlerle geçerken Serena Williams 357 gün sonra korta çıkmanın çok eğlenceli olduğunu ifade etti.
Amazon Prime'a konuşan Serena, "Rakibimiz inanılmaz oynadı. İlk setten sonra maça tutunmaya çalıştık. Wimbledon öncesi keyif aldım." dedi.
Tenis
Cameron Norrie'nin nutku tutuldu
15 SAAT ÖNCE
https://i.eurosport.com/2022/06/21/3396893.jpg
Ons Jabure ile oluşturduğu partnerlik hakkında görüşlerini paylaşan Serena Williams, yapmış olduğu seçimden dolayı mutlu olduğunu belirtti.
"Onu aradım. Çok iyi oynuyordu. Bana karşı her zaman çok tatlı yaklaşmıştı bu yüzden onnula beraber oynamanın hoş olabileceğini düşündüm."
Jabeur ise Williams'ın kendisini aramasına çok şaşırdığını söylerken, "Çiftler partneri olarak beni seçtiği için onur duydum. Telefonla beni arayınca inanamadım. Yemek yiyordum ve çılgınca bir durum oldu. Böylesine bir efsaneyle oynamadan önce gergindim ama hata yaptığımda bile beni rahatlattı." ifadelerini kullandı.
Tenis
Nadal: "Federer'i özlüyorum"
04/07/2022 - 06:24
Wimbledon
“Çim kortta oynadığım en iyi maçtı”
02/07/2022 - 08:34