Tenisteki geleceği ile ilgili şüpheleri hakkında konuşan Nick, profesyonel olarak bir sonraki turnuvasının son olup olmayacağını bilemediğini dile getirdi. Kyrgios, geçtiğimiz hafta Atlanta Açık’ta ikinci turda Cameron Norrie’ye elenmişti.
26 yaşındaki raket, kariyeri hakkında garip bir ruh haline büründüğünü dile getirirken oynadığı son maçın asla son maçı olup olmadığını bilmediğini açıkladı.
ATP500 turnuvası nedeniyle böyle bir hisse kapıldığını dile getiren Nick Kyrgios, 2019’da Acapulco’da ATP500 zaferine ulaşmıştı. Avustralyalı raket, geçtiğimiz sene ise koronavirüs nedeniyle, turnuvada yer almamıştı.
Australian Open
“Şu anda turdaki en iyi oyuncu Medvedev”
DÜN - 16:59
Basın toplantısında açıklamalarda bulunan 26 yaşındaki sporcu; “Hiçbir turnuvayı hafife almıyorum. Hiçbir maçı da hafife almıyorum. Ne zaman böyle özel bir organizasyonda olsam, hiçbir günü hafife almıyorum.”
https://i.eurosport.com/2021/08/02/3191740.jpg
“Bunun etrafında olmayı seviyorum. Elimden geldiğince atmosferi tatmaya çalışıyorum. Antrenman yapmak, kortta olmak, en yüksek seviyede olmak, hiçbir şeyi garanti saymıyorum ve hafife almıyorum.”
“Yalan söylemeyeceğim. Tenisi o kadar da özlemiyorum. Fakat geri dönmek güzel, özellikle kalabalık tribünlere dönmek çok güzel.”
“Kesinlikle iyi iş çıkarmamı istiyorlar. Çılgın bir şekilde iyi olmamı istiyorlar. Bilmiyorum, buraya geldiğimde iyi olmamı istediklerini hissediyorum.”
Her turnuvada hissettiğim gibi, burada son kez bulunacakmışım gibi hissediyorum. Atlanta’da böyle hissettim. Washington’da ise bilmiyorum. Neredeyim bilmiyorum. Garip hissediyorum. Şu anda kariyerim hakkında garip hislere sahibim.”
Tenis
"Günün sonunda Novak bir insan"
07/01/2022 - 18:02
Tenis
"Ben Nick Kyrgios'um. Kim olduğumu biliyorum."
03/07/2021 - 09:33