Tenis

“Yıldız oyuncular Avustralya Açık’a odaklanıyorlar”

Share this with
Copy
Share this article

Die Pandemie-Versicherung der Australian Open läuft aus

Image credit: SID

ByEurosport Türkiye
22/07/2020 at 12:13

Avustralya Açık turnuva direktörü Craig Tiley, birçok yıldız tenis oyuncusunun Amerika Açık ve Fransa Açık’a katılmayacaklarını ve Ocak ayında düzenlenecek olan Avustralya Açık’a odaklandıklarını söyledi.

The Age’e konuşan Avustralya Açık organizasyonun direktörü Craig Tiley, “Yıldız oyuncular Avustralya Açık’a odaklanıyorlar. Bu durum hem kadınlar hem de erkekler için geçerli. Onların tek hedefi Kasım sonunda korta dönüp Ocak’ta Melbourne’de yer almak.” dedi.

“2020’nin geri kalan spor takviminde bence her organizasyona şüpheyle bakılacak. Tenis özelinde herhangi bir organizasyona karşı öfkem yok, yanlış anlamayın. Fakat duyduğum şeylere göre oyuncular, Ağustos, Eylül, Ekim kısacası 2020 sona erene dek önemli bir turnuvaya çıkmak istemiyorlar.”

Tenis

"Bazı önemli isimler Amerika'da yer almayacaklar"

31/07/2020 AT 12:23

Avustralya Açık

Image credit: Getty Images

“Avustralya Açık’ın tarihi şu an için aynı. Buraya gelmek için birçok nedenleri olacak. Umuyorum ki koronavirüs bitecek. Kuzey Yarımküre’den gelen oyuncular, kışın ortasında tepelerinde güneş görecekler ve üç hafta burada kalacaklar.”

Hatırlanacağı üzere Wimbledon iptal edilirken Amerika Açık ve Fransa Açık, Ağustos sonu ile Eylül sonu aralığına alınmıştı.

Tenis

Novak Djokovic ve Rafael Nadal, Cincinnati'de yer alacaklar

30/07/2020 AT 06:56
Tenis

Fransa Açık: Sue Barker’ın 1976’daki zaferi ve farklı bir zamanın tenis hikâyesi

30/07/2020 AT 01:22
Related Topics
Tenis
Share this with
Copy
Share this article