Tüm Sporlar

Spor İstanbul, tesislerini 15 Haziran’da yeniden açıyor!

Share this with
Copy
Share this article

Spor İstanbul

Image credit: Eurosport

ByEurosport Türkiye
12/06/2020 at 16:14

Spor İstanbul'dan müjdeli haber!

Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur, müjdeli haberi verdi!

Koronavirüs salgının ortaya çıkmasıyla birlikte alınan tedbirler kapsamında kapatılan Spor İstanbul Tesisleri yaklaşık üç ay aradan sonra yeniden hizmet vermeye başlıyor. 15 Haziran Pazartesi gününden itibaren hafta içi 07:00 – 23:00 ve hafta sonu 08:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Tüm Sporlar

Haven Shepherd ile mucize çocuk olmak ve fazlası üzerine

05/07/2020 AT 09:03

Herkesin evlerinde kaldığı üç aylık karantina süreci boyunca "Evde Egzersiz, Engelli Bireyler İçin Egzersiz, Çocuklar İçin Egzersiz, 60 Yaş ve Üzeri İçin Egzersiz, Evde Koşu ve Fitness" etkinlikleri gibi düzenli programlarla evde hayatlarımıza sporu dahil eden, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı, Spor İstanbul, tesislerinde koronavirüs salgınına karşı birçok önlem alarak ilk olarak fitness, tenis, masa tenisi, atletizm branşlarında ve dış alan aktiviteleri ile 15 Haziran’da üyelerine hizmet verecek.

16 Mart itibarıyla üyeliği aktif olan bireyler spor yapabilecek. Tesislerde günlük kullanıcı sayısı ise sosyal mesafe kurallarına göre belirlenecek. Pazartesi günü açılacak olan 32 tesise girişlerde ateş ölçümleri yapılacak. Ateş derecesi 38 derece üzerinde olan bireyler, bekleme alanına alınacak. Eğer bu bireylerin 15 dakika içerisinde vücut ısıları düşmez ise sağlık kuruluşlarına yönlendirilecek. Ayrıca tesislere maskesiz giriş yapılamayacak.

Cihaz ve spor aletleri sosyal mesafe kurallarına göre kullanılabilecek ve bir kişi ,bir kardiyo ekipmanıyla en fazla 20 dakika spor yapabilecek. Spor yapanlara tesiste havlu verilmeyecek. Alınan tüm önlemler ve uyulması gereken kurallar tesislerde yer alan bilgi panoları ve görseller aracılığı ile spor severlere hatırlatılacak.

Tüm Sporlar

Erdem Göktürk ile Türkiye’de kadın sporuna ve Defne Kızları projelerine dair

23/06/2020 AT 14:52
Tüm Sporlar

Eurosport ekranlarında "kusursuz" cumartesi

20/06/2020 AT 07:07
Related Topics
Tüm Sporlar
Share this with
Copy
Share this article