Kyrie Irvimng, aşı karşıtlığı konusundaki kararını sürdürmeye devam ediyor.
Aşı olmadığı takdirde takımının ev sahibi olduğu maçlarda forma giyemeyip, tesisleri kullanmasına da müsaade edilmeyecek yıldız oyuncu için Brooklyn Nets yönetimi, umutlarını yitiriyor.
Geçtiğimiz haftalarda Irving'in er ya da geç aşı olacağı ve takıma katılacağı umudunu koruyan Nets yönetiminin, yıldız oyuncunun geri adım atmamasının ardından aşı konusunda büyük bir hayalkırıklığı yaşadığı ve Irving olmadan çalışmalara devam edilmesini desteklediği aktarıldı.
Basketbol
Adam Silver'dan Kyrie Irving açıklaması
19/10/2021 - 11:20
https://i.eurosport.com/2021/06/02/3144442.jpg
Ayrıca Nets organizasyonundaki çoğu kişiye göre takım, Kyrie Irving olmadan da NBA şampiyonluğu için en büyük adaylardan biri.
ABD'de eyaletler bazında alınan koronavirüs kararları sonrasında Brooklyn Nets ve Golden State Warriors gibi takımlarda forma giyen oyuncuların aşılanması gerektiği aksi takdirde ev sahibi olunan maçlarda ne tesislerde ne de maçlarda yer alamayacakları net bir şekilde ifade edilmişti.
Ev sahibi olunan maçlarda Irving'in de takımla beraber tesislerde antrenman yapabilmesi için taşınma fikri ortaya atıldı ama kaynaklara göre koç Steve Nash bunu kabul etmedi.
Basketbol
Kyrie Irving'e yüklü sözleşme verilmeyecek
17/10/2021 - 17:48
Basketbol
Umutsuz Vaka James Harden
12/12/2020 - 12:45