Son 10 maçta alınan altı yenilgi sonrası Doğu Konferansı'nda altıncı sıraya gerileyen Brooklyn Nets'te yıldız oyuncuların sakatlıkları ve oyuncuların form düşüklüğü dikkat çekiyor.
Kevin Durant'in diz sakatlığı, Kyrie Irving'in aşı olmadığı için her maçta forma giyememesi gibi sorunların yanında James Harden'ın da elinden sakatlık yaşaması teknik ekibi düşündürüyor.
Golden State Warriors ile oynanan zorlu maçın ardından elinin hareketinde rahatsızlık yaşayan Harden'ın MRI sonuçlarında ciddi bir durum tespit edilmezken takım koçu Steve Nash, yıldız oyuncusunun elinde bir tahrişlik söz konusu olduğunu ifade etti.
Basketbol
"Joel Embiid, bu yüzden MVP"
08/05/2022 - 09:13
https://i.eurosport.com/2022/01/16/3289246.jpg
"James, eliyle ilgili sorunda aşama kaydediyor. Dün idmana çıktı. Şu anda da çalışıyor."
James Harden'ın lig lideri Phoenix Suns ile oynanacak mücadelede forma giyip giyemeyeceği ise henüz netlik kazanmadı.
GSW karşısında sakatlanan bir başka isim olan LaMarcus Aldridge ise Suns karşısında forma giyemeyecek. Veteran forvet sol ayak bileğinden sakatlanmıştı.
Geri dönüş tarihi belli olmayan Kevin Durant'in rehabilitasyon süreci hakkında konuşan Koç Nash, "Dönüş tarihi belli olmamaya devam ediyor. İyileşme sürecinde. Gelişim gösteriyor ama dönüş tarihimiz yok. Açık bir şekilde söyleyebilirim ki Durant, tedavisinde doğru yolda." dedi.
Öte yandan takımın şutörü Joe Harris ise bileğinden ameliyat olan Joe Harris'in sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme olmadığını ifade etti.
Basketbol
Ja Morant takımına inanıyor
22/04/2022 - 05:36
Basketbol
Joel Embiid'den koça tavsiye
20/04/2022 - 04:56