Warrios’ın başkanı Brandon Schneider; “Bu geleceğin öncüsüdür. Bu yüzden dahil olmanın ve hayranlarımız için bir şeyler yaratmanın en iyi yolunun ne olduğunu araştırıyoruz.” ifadesini kullandı.
“NFT yıllardır var, ancak bu yıl daha çok yaygın ve popüler hale geldi. Bizim için dönüm noktası olan şey NBA Top Shot’ın patlamaya başlamasını izlemekti."
NBA, hayranların resmi olarak lisanslı video özelliklerinin numaralı sürümlerini satın almasına, satmasına ve ticaretini yapmasına olanak tanıyan blockchain tabanlı platformunda büyük geri dönüşler gördü. Geçen sonbahardan bu yana, Dapper Labs ile işbirliği içinde NBA, Top Shot'tan tahmini 500 milyon dolarlık satış yaptı.
Basketbol
Portland koç değişikliğine gidebilir
DÜN - 17:29
Schneider, Warriors'ın son üç aydır NFT pazarını incelediklerini ve hayranlarının ilgisini çekecek bir koleksiyon oluşturmanın en iyi yolunu öğrendiklerini söyledi.
Nihayetinde, takımın altı NBA şampiyonluğunun her birini anmak için dijital şampiyona halkaları ve 13 Nisan 2016'da NBA'de en fazla galibiyet rekoru elde edilen maçın dijital bilet taslaklarını oluşturmaya karar verdiler.
NFT müzayedesinden elde edilen gelirin bir kısmı, Bay Area'da eğitimde eşitliği teşvik etmek için çalışan Warriors Community Foundation'a gidecek.
Schneider COVID-19 salgınına atıfta bulunarak, "Bu zor bir yıl oldu" dedi. "Genelde tüm oyuncularımızla vakfa fayda sağlayan bir poker turnuvası yapıyoruz. Ancak bunu bu yıl yapamadık. Bu nedenle, bunun boşluğu doldurmaya yardımcı olacağını umuyoruz çünkü tipik olarak yaptığımız şeyi bağışlayabilmek istiyoruz. " dedi.
Ana müzayede Salı sabahı canlı yayınlandı ve Cumartesi gününe kadar devam edecek. Altı NBA şampiyonasını anmak için Jason of Beverly Hills tarafından tasarlanan fiziksel bir yüzük, franchise ile bir günlük sözleşme imzalamak ve takımla tanışmak gibi deneyimler gibi bire bir ögeler için ayrı müzayedeler yer alıyor.
Basketbol
Anadolu Efes, Final Four'da
04/05/2021 - 20:26
Basketbol
Doncic'e Maç Cezası Yolda
03/05/2021 - 19:03