Sezonun en önemli turnuvalarından birisi olan ve dünya çapında en önemli takımların katılacağı organizasyonda mücadele etmek için elemelere giren Space Soldiers, Outlaws, EnVyUs ve GODSENT'i devirerek Köln vizesi almıştı. 4 Temmuz Çarşamba günü Lanxess Arena'da başlayacak turnuvada Space Soldiers, en önemli yıldızı XANTARES lakaplı İsmail Dörtkardeş'in yanı sıra "ngiN", "paz", "MAJ3R" ve "Calyx" 5'lisi ile mücadele edecek.
Space Soldiers'ın turnuvadaki ilk rakibi ise SK Gaming oldu. Brezilyalı ekip, "coldzera" ve "FalleN" gibi çok önemli oyunculara sahip olmanın yanı sıra ve çok uzun bir süredir büyük bir farkla HLTV sıralamasında dünyanın en iyi takımı konumunda. Ayrıca, bireysel olarak istatistik sıralamasında en iyi dünya derecesine sahip olan oyuncumuz "XANTARES" ile bu sıralamada ikinci olan "coldzera"nın da performansları merak ediliyor.
İsviçre formatı uygulanan turnuvada ilk maça turnuvanın favorisi karşısında çıkacak olan Space Soldiers, yenmesi veya yenilmesi halinde bir maça daha çıkacak. Yenerse yenen takımlardan, yenilirse yenilen takımlardan birisiyle eşleşecek olan temsilcimiz, ikinci karşılaşmayı kazanması halinde cuma günü çeyrek finalde mücadele etme şansını elde edecek.
e-Sports
2022 Asya Oyunları'ndan E-spor'a Mutlu Haber
20/12/2020 - 12:18
e-Sports
Football Solidarity Challenge: Scott McTominay, Robert Pires'i mağlup ediyor
14/06/2020 - 20:11
e-Sports
Vadi'de şampiyonluk mücadelesi
06/06/2019 - 11:56