Alman teknik adam, Liverpool efsanesi Steven Gerrard'ın Premier Lig'e dönüşüne değinerek, "Aston Villa maçlarını biraz daha yakından izleyeceğini" belirtti.
Gerrard’ın 2015’te oyuncu olarak Liverpool’dan ayrılmasından kısa bir süre sonra takımda teknik direktörlük görevine başlayan Klopp, Gerrard’ın kulüp akademisinde hocalık çalışmalarını yaptığı sırada onunla yakından çalışmıştı.
Aradan yıllar geçmesine rağmen hala iletişim halinde olan iki menajer, 11 Aralık'taki Liverpool-Aston Villa mücadelesinde yeniden bir araya gelecek.
Futbol
FIFA, Arap Kupası’nda Yeni Teknolojisini Deneyecek
14 SAAT ÖNCE
https://i.eurosport.com/2021/11/11/3252350.jpg
Liverpool resmi internet sitesinde Gerrard'ın Aston Villa'ya gelişinden bahseden Klopp şunları söyledi: “Dürüst olmak gerekirse, onun adına gerçekten mutluyum. Rangers'taki işini sevdiğini biliyordum ama burada çalışması daha iyi. Muhtemelen, Premier Lig'den teklif alan her menajer bunu kabul eder.”
"Rangers'taki işini sevdiğini biliyordum ama burada çalışması daha iyi. Muhtemelen, Premier Lig'den teklif alan her menajer bunu kabul eder.
"Aston Villa büyüklüğünde bir kulüple çalıştığınızda, gerçekten kendinizi çok iyi hissedersiniz. Onun, orada mutlu olduğunu hissedebiliyorum. Bu onun ve kulüp için harika bir fırsat.
"Birkaç hafta sonra yüz yüze geleceğiz. Onunla mesajlaştık ve bu gerçekten güzeldi. Gerrard'ı, buraya sabırsızlıkla bekliyorum.
Futbol
Juventus’a Usulsüzlük Soruşturması Açıldı
27/11/2021 - 21:05
Futbol
“Değişikliklere Karşı Çıkanlar Korkak”
27/11/2021 - 08:33