Sky Sports’a verdiği röportajda, Cristiano Ronaldo ile ilgi sorulan soruya yanıt veren Pep Guardiola, Ronaldo’nun Premier Lig’e geri döndüğü için memnuniyet duyduğunu açıkladı.
"Cristiano Ronaldo'nun, Premier Lig'e tekrar dönmesi çok iyi oldu. Cristiano, Manchester United'a ait. Ronaldo ve Manchester United arasında iyi bir uyum var. Geçmişte de bu uyumu vardı ve bu birlikteliğin, gelecekte de devam edip etmeyeceğini göreceğiz" ifadelerini kullandı.
Cristiano Ronaldo’nu geçen yaz neredeyse takımlarına katılacağını söyleyen Guardiola, Cristiano Ronaldo'nun 75 yaşında bile gol atmaya devam edeceğini söyledi.
Futbol
FIFA, Arap Kupası’nda Yeni Teknolojisini Deneyecek
15 SAAT ÖNCE
https://i.eurosport.com/2021/10/29/3245297.jpg
Ronado’nun geçtiğimiz yaz Manchester City’e yakın olduğunu belirtse de bunu kesin olarak dile getirmeyen Guardiola bu soruyla ilgili olarak, "Bu durumu Ronaldo ve Solskjaer'e sormalısınız. Ole, onun Manchester City'de olabileceğini hayal bile edemediğini söylemişti. Şu anda, onlar Manchester United'da birlikte olmaktan dolayı mutlu mu değil mi? Onlara sormalısın. Önemli olan onların mutlu olması." ifadelerini kullandı.
Futbol
Juventus’a Usulsüzlük Soruşturması Açıldı
27/11/2021 - 21:05
Futbol
“Değişikliklere Karşı Çıkanlar Korkak”
27/11/2021 - 08:33