35 yaşında emekli olan Mandzukic, İtalya’da Juventus ile lig şampiyonluğu yaşarken, Almanya’da Bayern Münih ile lig şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşadı.
Son olarak AC Milan’da forma giyen Mandzukic, ocak ayından itibaren sadece 11 maça çıkabilmişti.
Instagram’dan emekliliğini duyuran Mandzukic; “Sevgili küçük Mario, bu kramponları giyerken futbol dünyasında neler hissedeceğini hayal bile edemezsin.” cümlesini kullandı.
Futbol
"Şimdi doğru zaman"
13 SAAT ÖNCE
En önemli maçlarda attığın goller ile sahneye çıkıp en büyük kulüplerle en büyük kupaları kazanacaksın. Gururla ülkeni temsil edip, Hırvat futbolunda tarih yazacaksın.
https://i.eurosport.com/2021/04/27/3122036.jpg
“Başarılı olacaksın çünkü etrafında iyi insanlar olacak, her zaman yanında olacak takım arkadaşları, koçlar, taraftarlar ve aile üyeleri, temsilciler ve arkadaşlar. Hepsine sonsuza kadar minnettar kalacaksın! Her şeyden önce başarılı olacaksın çünkü her zaman her şeyini vereceksin. Sonunda, en çok gurur duyacağın şey bu olacak. Çok şey feda edeceksin, ama tüm harika anlar sayesinde buna değdiğini bileceksin. Kramponlarını asmanın, emekliliğe ayrılmanın zamanı geldiğini anlayacaksın. Futbol her zaman hayatının bir parçası olacak fakat sen yeni maceralar arayacaksın.”
İyi eğlenceler yetişkin Mario. Not: Eğer Dünya Kupası’nda İngiltere’ye karşı oynayacaksan, 109. dakikada hazır ol.
Futbol
Mo Salah'tan tarihi imza
02/07/2022 - 11:59
Futbol
2026 Dünya Kupası'nın ev sahibi şehirleri belli oldu
17/06/2022 - 10:49