Bu sezon takım olarak umduğu sonuçları alamayan Manchester United’da Cristiano Ronaldo da gösterdiği performansla eleştirilerle karşı karşıya kalmıştı. Öte yandan son haftalarda ritim bulan Portekizli yıldız bu sezon attığı 18 Premier Lig golüyle takım içerisinde bu alanda zirvede yer alıyor.
Manchester United’da gelecek sezon itibariyle göreve başlayacak olan Hollandalı menajer Erik Ten Hag, tarihin en iyi futbulcuları arasında gösterilen Ronaldo’nun geleceği hakkında konuştu.
“Ronaldo şu ana kadar gösterdikleriyle bir dev. Onun hala çok hırslı olduğunu düşünüyorum. Tabii ki onu takımda tutmak isterim. Bu yıl Manchester United için çok önemliydi ve harika istatistikler üretti.”
Futbol
Neymar: "Mbappe, tam bir deli"
24/05/2022 - 05:03
Cristiano Ronaldo, yakın zamanda çıkan röportajlarında Ten Hag’ın Ajax’ta gösterdiği başarıların altını çizmişti.
https://i.eurosport.com/2022/05/12/3371158.jpg
“Onun hakkında bildiklerime göre Ajax’ta harika bir iş çıkardı, çok tecrübeli bir hoca. Ama ona zaman vermemiz gerekiyor. İşler onun istediği yönde değişmeli.”
Umarım başarı elde ederiz,tabii ki. Çünkü başarı elde edersek Manchester da başarılı olur. Biz yalnızca futbolcular olarak değil aynı zamanda taraftarlar da çok başarılı ve heyecanlı.”
Futbol
Kylian Mbappe: "Paris, benim şehrim"
22/05/2022 - 08:23
Futbol
“Adaletin hedef ve gayesi eşitliği sağlamaktır”
09/12/2021 - 05:16