36 yaşındaki isim efsane olduğu kulübe, Real Madrid’e dönmek ile anılırken, Ronaldo bu kapıyı kapalı tuttu.
Ronaldo, Real Madrid’in yanı sıra bir diğer eski kulübü Manchester United, ligin diğer büyük ismi Manchester City ve yakın zamanda Lionel Messi’nin katıldığı PSG transfer haberlerinde isimleri geçen kulüpler arasında yer aldı.
Instagram’da yayınladığı bir gönderide Ronaldo, “Beni tanıyan herkes işime ne kadar odaklandığımı bilir. Daha az konuşma ve daha çok hareket, kariyerimin başlangıcından beri bu benim yol gösterici mottom oldu. Ancak son zamanlarda söylenen ve yazılan her şeye bakılırsa şunu söyleyebilirim. Duruşumu sergilemeliyim.” ifadelerini kullandı.
Futbol
ABD’den eşit maaş açıklaması
DÜN - 04:16
https://i.eurosport.com/2021/07/30/3188280.jpg
Bir erkek ve bir oyuncu olarak bana yapılan saygısızlıktan daha çok, geleceğimin medyada yer alması anlamsız şekilde bu söylentilere karışan tüm kulüplere, oyuncularına ve çalışanlarına saygısızlıktır.
"Real Madrid'deki hikayem yazıldı. Sözlerle ve sayılarla, kupalarla ve unvanlarla, rekorlarla ve manşetlerle. Bunlar Bernabeu Stadyumu'ndaki müzede ve aynı zamanda kulübün her taraftarının aklında. Başardıklarımın da ötesinde, o dokuz yılda “merengue tutkusuna” karşı derin bir sevgim ve saygım var. Bugüne kadar sürdürdüğüm ve her zaman yaşatacağım sevgi ve saygıya dayalı bir ilişkim olduğunu hatırlıyorum. Gerçek Real Madrid taraftarları beni kalplerinde taşımaya devam edecek ve ben de onları kalbimde tutacağım."
Bu olayın yanı sıra, beni birçok farklı liglerdeki kulüpler ile ilişkilendiren ve hiç kimsenin gerçeği bulmaya çalışmadığı sık sık haber ve hikaye oldu.
“İnsanların benim adımla yazıp çizemeyeceğini göstermek için sessizliğimi bozuyorum. Kariyerime ve işime odaklanmaya devam ediyorum. Kendimi adadım ve yüzleşmem gereken tüm zorluklara hazırım. Diğer her şey sadece konuşmak olur.”
Cristiano Ronaldo, yeni sezon öncesinde gerçekleştirilen ilk antrenmanda Juventuslu taraftarların yoğun ilgisine maruz kalmıştı.
Futbol
Joan Laporta, sabır istiyor
DÜN - 18:49
Futbol
“Geçen Yıl Başarısız Değildik”
15/09/2021 - 04:19