Tottenham’ın efsanesi haline gelen Harry Kane, Avrupa’da en iyi hücumculardan sayılıyor. Buna rağmen Harry Kane, kariyerinde henüz bir kupa kaldırabilmiş değil. The Athletic’in haberine göre Kane için asıl hedef Şampiyonlar Ligi'nde yer almak.
Athletic’in haberine göre Kane, kupa kazanamamaktan dolayı takım yöneticilerine yakındı. Zira takımın Avrupa kupalarına katılamama durumu Kane’in başka bir takıma transfer isteğini arttırıyor.
Kane, takımın iyiye gitmediğini düşündüğü anda Spurs’ün iyiliği adına takımda kalmayacağını dile getiren açıklamalar da yapmıştı.
Tokyo 2020
Tokyo 2020 - Brazil ile Egypt - Futbol – Olimpiyatların Önemli Anları
DÜN - 14:17
İngiltere ile eleme maçlarına çıkan Kane verdiği röportajda, Tottenham ile sezonu güçlü bir şekilde bitirmek istediğini dile getirmiş ve İngiltere ile Avrupa Şampiyonası sonrası “Oradan nereye gideceğimizi göreceğiz.” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.
https://i.eurosport.com/2021/04/04/3023326.jpg
Kane’i kadrosuna katmak isteyen potansiyel birçok kulüp olsa da, Kane’in ayrılışı o kadar kolay olmayabilir. Altı senelik kontratının şu anda üçüncü senesinde bulunan Kane'in bonservis bedeli ise 120 milyon euro olarak kulüp tarafından belirtilmişti.
Kane ve Tottenham, bu sezon Manchester City ile Lig Kupası’nda karşılaşacak. Eğer bu kupayı da kazanamazlarsa Tottenham'ın bu sezon başka bir kupa kaldırma şansı kalmayacak.
Tokyo 2020
Tokyo 2020 - Japan ile New Zealand - Futbol – Olimpiyatların Önemli Anları
DÜN - 14:16
Tokyo 2020
Tokyo 2020 - Mexico ile South Korea - Futbol – Olimpiyatların Önemli Anları
DÜN - 13:52