Süper Lig’de sezonun bitmesine sayılır günler kala transfer çalışmaları hızlanmış durumda. Şampiyon Fenerbahçe, önümüzdeki yıl için somut transfer adımları atarken, Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan gitme hesapları yapan Galatasaray ve Beşiktaş da tabiri caize boş durmuyor. Bir yıldız oyuncu ise takımıyla son maçına çıkıp Türkiye’nin yolunu tutacak! İşte detaylar
Son maçına çıkıyor!
Yeni stadına yeni yıldızlarla gitmeyi planlayan Beşiktaş’ta transfer çalışmaları süratle devam etmekte. Bugün Alman basınında çıkan bir haber ise siyah-beyazlıların yüzünü gülderecek cinsten.Bild’in haberine göre, Werder Bremen ile sözleşmesi bitecek olan Aaron Hunt, kendi seyircisi önünde son maçına yarın çıkıyor! Werder, 33. hafta maçında evinde Hertha Berlin’i konuk edecek...
Eşi Türk, Beşiktaş bir adım önde
Bild’e konuşan 27 yaşındaki orta saha eşinin Türk olduğunu hatırlatarak şunları söyledi:
Süper Lig
Alex Teixeira Galatasaray'ı istiyor
02/05/2014 - 01:16
Eğer ki Beşiktaş’a gidersem eşim için de iyi olacak. Kendi dilini konuşacağı bir yer... Ama şu an Beşiktaş’a bir söz vermedim. Bu demek olmuyor ki kesin oraya gitmeyeceğim. Beşiktaş bir seçenek olarak masada duruyor.
Henüz karar vermedim ama büyük ihtimal Almanya dışında oynayacağım. Uzun yıllardır Werder Bremen’de oynuyorum. Ayrılmak kolay olmayacak. Karar verme süreci biraz zaman alabilir.

Aaron Hunt - Werder Bremen

Görsel kaynağı: Reuters

Taraftar umutlu ama...
Bild gazetesi, Hunt’ın duygusal açıklamalarını Werder Bremen taraftarlarını umutlandırdığını da hatırlatıyor. Ancak haberde, yıllık 2 milyon Euro net ücret teklif eden Beşiktaş’ın bu transferi bitirmeye çok yakın olduğu ifadeleri yer almakta.
İlk olarak Eurosport yazmıştı!
Beşiktaş’ın Aaron Hunt’a yaptığı teklifi ilk olarak Eurosport.com Türkiye’den okumuştunuz. 27 Mart’ta yaptığımız haberde, Werder Bremen’in teklifini reddeden Aaron Hunt’ın yıllık 2 milyon Euro’dan üç yıllığına Beşiktaş’ın teklifini prensipte evet dediğini duyurmuştuk. İşte o haber!
Süper Lig
Beşiktaş için Eto'o fırsatı
02/05/2014 - 00:49
Almanya Ligi
İzet Hajrovic'e büyük şok!
06/10/2014 - 13:54