Belçika'nın köklü kulüplerinden Anderlecht'in Senegalli defans oyuncusu için büyük kulüpler sıraya girmiş durumda. Kulüp başkanı Van Holsbeeck'in de oyuncularına birçok kulüpten teklif geldiğini doğruladığı genç stoper için Galatasaray, Barcelona ve Valencia yarışıyor.
2008 yılından beri Anderlecht forması giyen ayrıca Senegal Milli Takımı'nda da şans bulan Cheikhou Kouyate'nin menajeri Saffet Balkan dün İspanya'ya gitti. Bu sene şampiyonluğu Atletico Madrid'e kaptıran ve takımda önemli bir revizyona gidecek olan Barcelonalı yetkililer ile görüşen Saffet Balkan ayrıca diğer İspanyol temsilcisi Valencia'yla da masaya oturdu.

Milyonlarca liraları boşa gitti / TIKLA OKU

Süper Lig
Milyonlarca liraları boşa gitti
05/06/2014 - 16:52
Valencia'nın 7,5 milyon euroluk bonservis bedelini kabul etmesi sonrası kulüp yetkilileri genç futbolcu ile yapılacak anlaşmaya "40 milyon Euro'ya serbest kalır" maddesi koydurmak istedi. Cheikhou Kouyate'nin menajeri Saffet Balkan'ın bu miktarı 15 milyon Euro'ya çekme isteği Valencialılar tarafından olumsuz karşılaşınca görüşmeler durma noktasına geldi.
Cheikhou Kouyate için devrede olan Galatasaraylı yöneticiler de genç stoperi kadrosuna katmak istese de menajer Saffet Balkan Sarı-kırmızlıların teklifini kabul etmedi.
Süper Lig
Sergen Yalçın: Beşiktaş'tan bana teklif...
05/06/2014 - 16:47
Süper Lig
Kibar Feyzo 'gitme' demişti ama...
13/08/2014 - 19:59