Galatasaray'ın transfer listesinde olduğu iddia edilen El-Shaarawy için İtalya'da yeni gelişmeler yaşanıyor. Mısır asıllı İtalyan futbolcu için sarı kırmızılı takım devreye girmiş ve özellikle İtalya basınında geniş yer bulmuştu. Tuttosport ve Forza Italian'ın haberine göre genç yıldız için Galatasaray'ın oldukça büyük rakipleri var. Milan'ın El-Shaarawy'ın satışına onay verdiği 'Çizme'de son dakika gelişmesi olarak haber sitelerinde yer aldı.
GALATASARAY'DA GÖZLER BU İKİ TRANSFERDE / TIKLA OKU
Arsneal ve Liverpool devrede
Milan'ın 21 yaşındaki futbolcusuna devre arası transfer dönemin için görüşmelere izin verdiği belirtildi. Haberin detayında ise El-Shaarawy için Arsneal ve Liverpool'un devreye girdiği yazıldı. Galatasaray'ın işinin oldukça zor olduğu ancak son dönemde kadrosuna kattığı yıldız isimlerle marka değerinin oldukça arttığı da haberde yer aldı.
Serie A
Roma seriyi üçledi
23/09/2017 - 15:05
Menajeri İstanbul'a davet edildi
El Shaarawy'nin oynayabileceği bir takımda forma giyerek kendisini geliştirmek istemesinin iki seçenek bıraktığı, bunların da Galatasaray ve Liverpool olabileceği yazıldı. Ayrıca futbolcunun bonservis bedelinin geçtiğimiz yıllara oranla büyük düşüş gösterdiği, kiralık opsiyonunun da alternatifler arasında yer aldığı belirtildi. Yıldız futbolcunun menajerinin İstanbul'a davet edildiği ve görüşmelerin de resmi olarak yapılacağı İtalyan medyasında geniş yer buldu.
Serie A
Juventus'un şampiyonluk kutlamasına Roma rötarı
14/05/2017 - 20:38
Serie A
Roma'nın inadı inat
12/03/2017 - 22:56