Kadınlar Voleybol Ligi - Vakıfbank zirveyi bırakmıyor
TarafındanEurosport
Güncellendi 01/07/2013 - 18:41 GMT+3
Teledünya Türkiye Kupası'nı kazanan Vakıfbank, Acıbadem Kadınlar Ligi'nde de liderliğini sürdürüyor.
Hafta sonu Ankara'da yapılan Teledünya Türkiye Kupası Finalleri'ni namağlup tamamlayarak kupayı kaldıran Vakıfbank, ligde bu hafta Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt'u 3-0 yenerek, maç fazlasıyla zirvedeki yerini korudu.
Gençler Ligi'nden gelen puanlarla 50.20 puana ulaşan Vakıfbank'ı, bu hafta ligde maç yapmayan Eczacıbaşı VitrA, 44.90 puanla ikinci sıradan takip etti. 3. sırada ise 38.80 puanla Galatasaray Daikin yer alıyor.
Ligde bu hafta yapılan maçlarda alınan sonuçlar, son puan durumu ve gelecek haftanın maç programı şöyle:
Haftanın sonuçları
Fenerbahçe - İBA Kimya TED Kolejliler: (3 - 0)
Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt – Vakıfbank: (0 - 3)
Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi - İBA Kimya TED Kolejliler: (3 - 1)
Fenerbahçe - Nilüfer Belediye: (ertelendi)
Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt – İlbank: (2 - 3)
Fenerbahçe - İBA Kimya TED Kolejliler: (3 - 0)
Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt – Vakıfbank: (0 - 3)
Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi - İBA Kimya TED Kolejliler: (3 - 1)
Fenerbahçe - Nilüfer Belediye: (ertelendi)
Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt – İlbank: (2 - 3)
Haftanın maç programı
27 Şubat Çarşamba:
13:00 Ereğli Belediye - Eczacıbaşı VitrA (Konya Ereğli)
15:00 Sarıyer Belediye - Galatasaray Daikin (İstanbul Bahçeköy Orm.Fak.)
17:30 Vakıfbank - Bursa Büyükşehir Belediyesi (İstanbul Burhan Felek)
2 Mart Cumartesi:
17:00 İBA Kimya TED Kolejliler - Vakıfbank (Ankara TOBB)
13:00 Bursa Büyükşehir Belediyesi - İlbank (Bursa Atatürk)
3 Mart Pazar:
15:00 Eczacıbaşı VitrA - Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi (İstanbul Eczacıbaşı)
16:00 Nilüfer Belediyesi - Ereğli Belediyesi (Bursa Nilüfer)
16:30 Sarıyer Belediyesi - Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt (İstanbul Bahçeköy Orm.Fak.)
27 Şubat Çarşamba:
13:00 Ereğli Belediye - Eczacıbaşı VitrA (Konya Ereğli)
15:00 Sarıyer Belediye - Galatasaray Daikin (İstanbul Bahçeköy Orm.Fak.)
17:30 Vakıfbank - Bursa Büyükşehir Belediyesi (İstanbul Burhan Felek)
2 Mart Cumartesi:
17:00 İBA Kimya TED Kolejliler - Vakıfbank (Ankara TOBB)
13:00 Bursa Büyükşehir Belediyesi - İlbank (Bursa Atatürk)
3 Mart Pazar:
15:00 Eczacıbaşı VitrA - Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi (İstanbul Eczacıbaşı)
16:00 Nilüfer Belediyesi - Ereğli Belediyesi (Bursa Nilüfer)
16:30 Sarıyer Belediyesi - Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt (İstanbul Bahçeköy Orm.Fak.)
Uygulamada 3M+ kullanıcı'a katılın
İndir
Beni tara
Benzer Konular
Bu yazıyı paylaş
Reklam
Reklam