Türkiye Kupası'nda Bursaspor'u 5-2 yenerek finale kalan Galatasaray'ın yıldızı için Avrupa basını tarafından ilginç bir iddia ortaya atıldı.
Süper Lig'de lider Fenerbahçe'nin 13 puan gerisinde olan ve elinde sadece Türkiye Kupası kalan sarı kırmızılılar Bursaspor'u 5-2 yenerek finale yükseldi. Sarı kırmızılılarda moraller üst seviyeye çıkmışken Avrupa basınından sarı kırmızılıların yıldız oyuncusu için şok bir iddia geldi.
Çok kızgınlar
Devre arasında yapılan 9 transferden Telles dışında henüz bekleneni alamayan sarı kırmızılılara Avrupa'dan eleştiri ve önemli birgeldi. Özellikle Bosna basınında çıkan haberlere göre Galatasaray büyük bir transfer hatasına imza attı. İsviçre'nin Grasshopers takımında müthiş bir performans ortaya koyan Hajrovic için Bosna basını hem Galatasaray'a hem de Grasshopers'a sert eleştirilerde bulundu.
Türkiye Kupası
Galatasaraylı futbolculardan zafer pozu
17/04/2014 - 01:59
İzet Hajrovic'in Bosna'nın Dünya Kupası'ndaki en önemli kozlarından biri olduğunu belirten Bosnalı spor yazarları İzet'in Grasshopers tarafından satılmasını ve Galatasaray'ın da bu oyuncuyu alıp oynatmamasını eleştirdi. Büyük tartışmaların yapılmasına sebep olan yıldız oyuncu için Bosnalılar önemli iddialarda bulundu.
Bosnalılar geliyor boş dönüyor
Bosna basınında çıkan haberlere göre İzet Hajrovic'i izlemek için Bosna'dan İstanbul'a gelen Bosna milli takımının gözlemcileri her defasında boş döndü. Mancini'nin gösterdiği performans sebebiyle ilk 11'de düşünmediği ve bazen ilk 18'e bile almadığı yıldız isim için Bosnalı yetkilillerin defalarca Arena'ya geldiği ancak oyuncuyu izleyemeden ülkelerine döndüğü aktarıldı. Bosna teknik direktörü Safet Susiç'in önem verdiği oyuncu için Baliç'in de bir çok kez İstanbul'a geldiği belirtildi.

Bursaspor-Galatasaray: 2-5 / MAÇ ÖZETİ / TIKLA İZLE

Skibbe'de rahatsız
Grosshopers'tan transfer edilen Hajrovic'in ve Galatasaray'ın eski hocası Skibbe de İsviçre basınına verdği demeçte Hajrovic'in satılmasından duyduğu rahtsızlığı belirtti. Dünya Kupası'ndan sonra daha yüksek bir miktara bu oyuncuyu satabileceklerini belirten Skibbe eski oyuncusunun Galatasaray'da forma giyememesinin de üzücü olduğunu belirtti.
Ayrıca Bosna ve İsviçre basınındaki iddialara göre Hajrovic'in Galatasaray'dan ayrılabileceği belirtilirken eski kulübünün Hajrovic için devreye girebileceği aktarıldı.

İzet Hajrovic

Görsel kaynağı: Eurosport

Türkiye Kupası
Bursaspor-Galatasaray: 2-5 / MAÇ ÖZETİ
16/04/2014 - 20:07
Süper Lig
Kibar Feyzo 'gitme' demişti ama...
13/08/2014 - 19:59