Galatasaray'da Roberto Mancini'yle şuan için yola devam kararı alan sarı kırmızılı yönetim transfer çalışmalarını sürdürürken takımdaki yıldız isimlerine de bir çok teklif geliyor. Son gelen haberlere göre Mancini'nin vazgeçilmezlerinden olan yıldız isme ezeli rakip talip oldu.
Elden mi kaçıyor?
Galatasaray'da Mancini ile birlikte forma şansı bulmaya başlayan ve İtalyan hocanın beğendiği isimlerin başında gelen Ceyhun Gülselam'a Beşiktaş ve Kasımpaşa talip oldu. Sözleşmesi sezon sonunda sona erecek yıldız oyuncu için Beşiktaş ve Kasımpaşa pusuda bekliyor. Sarı kırmızılıların henüz yeni sözleşmeye imza attırmadığı futbolcu için iki takımın durumu yakından takip ettiği ve Ceyhun'un sarı kırmızılarla sözleşme yenmileme ihtimaline karşılık teklif yapmaya hazırlandığı ifade edildi.
Mancini bırakmak istemiyor
Mancini ile birlikte takımın vazgeçilmezleri arasında olan Ceyhun için İtalyan hocanın yönetime olumlu rapor verdiği ve oyuncunun gelecek sezonda takımda kalmasını istediği belirtildi. Özellikle yabancı kontenjanından dolayı takımdaki yerli isimleri tutma taraftarı olan Mancini'nin Ceyhun'la sözleşme yenilenmesi isteğini yönetime ilettiği aktarıldı.
Süper Lig
Galatasaray'ın Elazığspor kadrosu belli oldu!
26/04/2014 - 13:54

Galatasaray'a kötü haber! Drogba bıçak altına yatıyor / TIKLA OKU

Süper Lig
Mancini, kimlerden vazgeçti? Kimleri devamlı oynattı?
26/04/2014 - 13:13
Süper Lig
Kibar Feyzo 'gitme' demişti ama...
13/08/2014 - 19:59