Gary Neville ile olan konuşmasında Harry Kane, Başkan Daniel Levy ile görüşmesinde konuşmanın güzel geçtiğini, geleceği hakkında umutlu olduğunu dile getirdi.
Harry Kane, Tottenham'da bir yol ayrımına geldiğini kabul etti ve sonsuza kadar 100 milyon değeri olan bir futbolcu olamayabileceğini söyledi.
Daniel Levy ile görüşmesinde aralarında dürüstçe bir konuşma geçtiğini dile getiren Kane, geleceği hakkında umutlu olduğunu belirtti.
Futbol
"Tarihin en iyilerinden biri"
2 SAAT ÖNCE
Büyük maçlarda oynamak istiyor, büyük anları yaşamak istiyorum. Bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde İngiliz takımlarının harika işler yaptığını şahit olacağım ve ben o maçlarda yer almak istiyorum.
"Şüphesiz, kariyerimde nerede olduğumu görmek isteyeceğim bir yerdeyim ve başkanla dürüst bir konuşma yapmak istiyorum. Umarım bunu yapabiliriz. Eminim bu konuyla ilgili kendisinin bir planı vardır ancak nihayetinde bu plan benim adıma olacak. Nasıl hissettiğim ve kariyerim adına neyin daha iyi olacağı karar verilecek.”
Levy’nin ise Kane’in ayrılmasına izin verip vermeyeceği ise hala bir soru işareti. Bu sezonun ortak gol kralı Harry Kane, başkan ile iyi bir ilişkileri olduğunu ve bu yüzden konuşmanın olumlu geçeceğini umuyor.
Eğer tamamiyle dürüst olmam gerekirse, benimle ilişkisi çok iyiydi. Beni her zaman kontrat yaparken ödüllendirirdi ve adil davranırdı. Bana asla 'Seninle bir sözleşme yaptık ve burada kalacaksın.' gibi sözler sarf etmedi.
“Açıkçası bu konuşmanın nasıl gideceğinden emin değilim. Nasıl olduğunu bilirsiniz, bir oyuncu olarak, başkanın aklından geçenleri tahmin edemezsiniz. Beni satmak isteyebilir. Benden 100 milyon elde edebilecekse neden olmasın diye düşünebilir. İki, üç sene sonra o kadar değerim olmayabilir.”
https://i.eurosport.com/2021/05/21/3136790.jpg
Çok iyi bir ilişkimiz var. 16 yıldır burada bulunuyorum. Umarım dürüst ve iyi bir konuşma yapabiliriz.
27 yaşındaki Harry Kane, kendisinin hala dünyanın en iyisi olmak için çabaladığını ve yedi yıl boyunca en yüksek seviyede performans gösterebileceğine inandığı için önünde “ikinci bir kariyer” olduğuna inandığını söylüyor.
“Ronaldo ve Messi’nin olduğu seviyeye gitmek istediğimi söylemekten korkmuyorum. Bu benim hedefim. Amacım kupa kazanmak, ve 50,60,70 gol atmak. Kendim için belirlediğim standart bu.”
“Eğer kendimi daha da aşağıya çekersem, kariyerimin sonunda, aslında 'Daha fazlasını yapabilirdim, daha fazla gol atabilirdim' diyebilirim. Kendimden gelene bu baskı, beni sürüklüyor. Başkalarından gelen baskıdan kat kat büyük.”
Futbol
Galler cephesi çok mutlu
DÜN - 07:42
Futbol
Millilerimiz siftah için sahada
16/06/2021 - 15:05